Rodzinne strefy animacji

Zaznacz wybrany fragment aby przeczytać.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie rozpoczął realizację projektu socjalnego pod nazwą ”Rodzinne strefy animacji”.
Celem wdrażanego projektu jest wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez zachęcanie do wspólnego spędzania czasu wolnego i inspirowanie do ciekawych aktywności.

👉 W dniu 28 lutego odbyło się pierwsze integracyjne spotkanie okolicznościowe przepełnione zabawami, grami i konkursami rodzinnymi. Moc pozytywnych wrażeń, uśmiechnięte dzieci i zadowoleni rodzice.

🦸‍♀️ Zaproszeni goście specjalni Pani Dorota Drozd wraz z Panią Katarzyną Pawlus opowiadały o swoim sposobie na pozytywne myślenie, o znaczeniu zajęć pozalekcyjnych, pasjach życiowych, przyjaźni i zdrowiu. Dodatkowo Pani Dorota zaprezentowała działania Miejskiego Ośrodka Kultury dla dzieci i młodzieży.

❤️ Do współpracy przy realizacji tego projektu zaprosiliśmy lokalnych partnerów, miedzy innymi: Miejski Ośrodek Kultury Głogowie, Parafię św. Klemensa oraz lokalne media.

👍 Dziękujemy za aktywne uczestnictwo. Zapraszamy wszystkie głogowskie rodziny na kolejne działania zaplanowane na dzień 21.03.2020r. w MOK (szczegóły wkrótce)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZCIONKI
KONTRAST