Osoby pochodzące z krajów dalekiego wschodu uważają, że cokolwiek dzieje się w życiu człowieka, znajduje odzwierciedlenie w jego mieszkaniu i odwrotnie. Dlatego ważne jest aby z mieszkania zniknęło wszystko to, co negatywnie wpływa na jakość życia.
W dniu 17.04.2024r w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Głogowie odbyło się spotkanie grupy wsparcia dla osób sprawujących opiekę nad osobami z problemami ze zdrowiem psychicznym, podczas którego uczestniczki miały okazję podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat utrzymywania ładu w mieszkaniu.
Okazało się, że w grupie znajdują się same perfekcjionalistki. Gratulujemy!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które zaplanowane zostało na dzień 10.05.2024r. w godzinach od 10.00 do 12.00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie. Gościć będziemy Pana Łukasza Boguckiego Psychologa i Specjalistę Psychoterapii Uzależnień.
Spotkania koordynuje Joanna Grzegorek-Gil
Zespół ds. Rodziny i Działań Środowiskowych
Tel. 76 72 76 530, 885 805 346

Zdjęcie przedstawia cztery kobiety siedzące przy prostokątnym stole, na którym znajdują się materiały papiernicze, kubeczki oraz telefony komórkowe. Za postaciami znajdują się okna, na których umocowane są szare rolety.

Procedury bezpieczeństwa [COVID]

Procedury bezpieczeństwa [COVID]

Do góry