„Zaskakujące jest jak wiele ludzi idzie przez życie nie uświadamiając sobie, że ich uczucia względem innych ludzi są w dużej mierze determinowane przez uczucia wobec samego siebie, a jeśli nie czujesz się komfortowo ze sobą, nie możesz czuć się komfortowo z innymi.”
SIDNEY J. HARRIS
W dniu 10.05.2024r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Głogowie odbyło się kolejne spotkanie grupy wsparcia dla osób sprawujących opiekę nad osobami z problemami ze zdrowiem psychicznym. W spotkaniu uczestniczył Pan Łukasz Bogucki psycholog i specjalista psychoterapii uzależnień, z którym podejmowana była tematyka dotycząca dbania o siebie, swoje ciało, potrzeby
i stawiania granic. Pan Bogucki przekazał mnóstwo cennych wskazówek, które zainspirowały uczestniczki do zwrócenia szczególnej uwagi na własne potrzeby.
Z niecierpliwością czekamy już na następne spotkanie.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Kolejne spotkanie zostało zaplanowane na dzień 12.06.2024r, wyjątkowo w Domu Dziennego Pobytu „ Cicha przystań” w Głogowie ul. Słowiańska 28 z Panią Joanną Pawłowską, terapeutą zajęciowym.
Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu 76 727 65 30 lub 885 805 846
Spotkania koordynuje Joanna Grzegorek-Gil
Zespół ds. Rodziny i Działań Środowiskowych.

Zdjęcie przedstawia trzy postacie, dwie kobiety i jednego mężczyznę, w pozycji siedzącej. Za postaciami znajduje się biała witryna i komoda, na których stoją dekoracje i kwiat. Natomiast na szarej ścianie wisi okrągłe lustro

Procedury bezpieczeństwa [COVID]

Procedury bezpieczeństwa [COVID]

Do góry