Jesteś tutaj:
Na zdjęciu widoczne są dwie prace wykonane na kolorowych kartkach z brystolu. Po lewej stronie jest wykonana laurka w kolorze zielonym, na której przyklejone zostały czerwone i niebieskie piórka, różnobarwne foremki papierowe do muffine tworzące główki kwiatków oraz wycięta dłoń z brystolu w kolorze różowym. Po prawej stronie zdjęcia jest widoczna laurka w kolorze fioletowym, na której zostały umieszczone różnobarwne foremki papierowe do muffinek tworzące główki kwiatków oraz wycięta w kolorze czerwonym dłoń.
Rodzinne integracje

Rodzinne integracje W dniu 19.05.2023r. odbyły się kolejne zajęcia  dla osób z Ukrainy przebywających na terenie Głogowa, podczas których dzieci wraz ze swoimi bliskimi miały możliwość rozwijania swoich zdolności manualnych wykonując kwiatki i kartki z okazji Dnia Matki.     Procedury bezpieczeństwa [COVID] Otwórz Procedury bezpieczeństwa [COVID] Otwórz

Read article
Na zdjęciu, na pierwszym planie widzimy krzewy oraz drzewa w oddali widać budynek z jasną elewacją oraz dachem w kolorze czerwonym.
Wernisaż

Wernisaż W dniu 18.05.2023r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wernisażu i wystawie „Dziedzictwo kulturowe szlachty ziemi głogowskiej” w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Głogowie. W wydarzeniu wzięli udział członkowie grupy wsparcia dla osób Głuchych i Słabosłyszących „Zrozumieć” wspólnie z opiekunem Panią Moniką Stasiuk oraz  przedstawicielami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej  w osobie dyrektora Ośrodka Panią Kariną Taudul  i  Panią…

Read article
Na zdjęciu widocznych jest dziewięć osób, w tym siedem kobiet i dwóch mężczyzn. Osoby stoją na tle okien z szarymi roletami, a w dłoniach trzymają wielobarwne dokumenty.
Zakończenie warsztatów dla rodziców

Zakończenie warsztatów dla rodziców W dniu 11.05.2023r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Głogowie zakończyła się kolejna edycja  warsztatów podnoszących kompetencji wychowawczych dla rodziców  pt. „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców ” cz. I.Głównym celem warsztatów było wspieranie rodziców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą, nabycia umiejętności lepszego porozumiewania się oraz refleksja…

Read article
Zdjęcie ukazuję grupę Seniorów wraz z młodzieżą, którzy wzięli udział w kampanii „Nie udawaj, że nie widzisz. Razem zadbajmy o nasze miasto” połączone z akcją sprzątania świata.
„Nie udawaj, że nie widzisz. Razem zadbajmy o nasze miasto”. – Piknik na placu festynowym

Piątkowy poranek Seniorzy rozpoczęli na świeżym powietrzu delektując się pierwszymi promykami słońca na placu festynowym. Podopieczni uczestniczyli w podsumowaniu miejskiej akcji „Nie udawaj, że nie widzisz”. Podczas spotkania młodzież wzięła sprawy w swoje ręce i zabrała się do sprzątania placu festynowego, a Seniorzy zajęli się przygotowaniem ogniska.  Zwieńczeniem akcji było pieczenie kiełbasek przy ognisku.  

Read article
Na zdjęciu widoczna jest siedząca na czarnym krześle dziewczynka w długich włosach. Dziewczynka ubrana jest w ciemną bluzkę i spodnie, a na stopach ma różowe crocsy. Dziecko w prawej dłoni trzyma pędzel, a przed nią na stole leży biała kartka, na której maluje kwiatka. Ponadto na stole stoją różnokolorowe farbki, plastelina, kubeczki z wodą oraz kartki.
Rodzinne integracje

Rodzinne integracje W dniu 28.04.2023r. odbyły się kolejne zajęcia dla rodzin z Ukrainy przebywających na terenie Miasta Głogowa, podczas których dzieci miały możliwość wykonywania prac plastycznych.   Procedury bezpieczeństwa [COVID] Otwórz Procedury bezpieczeństwa [COVID] Otwórz

Read article