Radosne kolędowanie w Domu Dziennego Pobytu

Dnia 18 stycznia 2023 roku w Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań”  odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu „Los Emerytos” przy akompaniamencie Pani Katarzyny Czajkowskiej – instruktor terapii zajęciowej. Zespół zaprezentował bogaty repertuar kolęd i pastorałek. Nasi artyści zagrali też świąteczne melodie na instrumentach (dzwonkach i janczarach).  Pensjonariuszom koncert bardzo się podobał, byli pełni uznania i podziwu dla wokalistów. Artyści zostali nagrodzeni przez słuchaczy gromkimi brawami, nie obyło się bez bisu, a po występie czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

Zespół „Los Emerytos” w tym roku będzie obchodził Jubileusz XX – lecia swojej działalności. Repertuar Zespołu został przedstawiony również podopiecznym Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w dniu 20 stycznia 2023 roku.

Zbliżamy się do końca okresu Bożonarodzeniowego dlatego postanowiliśmy wykorzystać jak najlepiej czas tego wyjątkowego okresu, w dniu 18 stycznia 2023 roku gościliśmy w świetlicy naszego Domu Chór GAUDIUM, który swoim śpiewem i charyzmą zatrzymał nas jeszcze w klimacie świątecznym. Wisienką na torcie tygodnia był występ przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 10, którzy przygotowali dla Seniorów niespodziankę z okazji Dnia Babci i Dziadka