Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań”
aktywni i wyróżnieni.


W ramach obchodów miesiąca seniora – Głogowskiej Senioraidy w dniu 11 października 2023r. odbyły zawody w bowlingu w Rodzinnym Centrum Rekreacyjno – Sportowym O.K. PARK w Głogowie. Do rywalizacji przystąpiło 62 osoby w dwóch kategoriach mężczyzn i kobiet. Nasz Dom reprezentowała męska czteroosobowa grupa. Wszyscy godnie się prezentowali, a w czołówce znalazł się Pan Stanisław Bednarek, który zajął  III miejsce i otrzymał brązowy medal.

Kolejnymi konkursami, w których wzięli udział Seniorzy „Cichej Przystani” to konkurs tańca i piosenki. W dniu 18 października 2023r. – na deskach CK Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie – swoje umiejętności: taneczne zaprezentowali p. Marian i Gabryela zajmując II miejsce, natomiast w konkursie piosenki godnie reprezentowali nas p. Genowefa i p. Roman.  Na podium stanął  p. Roman zajmując II miejsce.

Występom towarzyszyła licznie zgromadzona publiczność, a oceniała specjalnie powołana komisja jurorska. Sala w CK MOK w Głogowie tętniła brawami i dopingiem.

Wszystkim – biorącym udział w konkursach – serdecznie gratulujemy !

 

Procedury bezpieczeństwa [COVID]

Procedury bezpieczeństwa [COVID]