W dniu 16.05.2024r. odbyło się kolejne spotkanie grupa wsparcia dla osób Głuchoniemych i Słabosłyszących „Zrozumieć”. Omawiane były tematy bieżące, które przedstawili uczestnicy grupy.

W drugiej części spotkania uczestnicy grupy mieli okazję zagrać w gry towarzyskie i zręcznościowe. Jedną z gier było „Bingo!”, która dostarczyła wiele emocji. Kolejną grą była gra zręcznościowa „Jenga”. Rozgrywka nauczyła nas cierpliwości, metodycznego podejścia do działania i planowania.

Kolejne spotkanie zaplanowano na dzień 13.06.2024r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie przy ulicy Sikorskiego 4, pokój nr 3 w godzinach od 16.00 do 18.00.

Przypominamy, że grupa ma charakter otwarty i chętne osoby zapraszamy do kontaktu z opiekunką grupy Moniką Stasiuk telefonicznie (sms) pod numerem 885 – 805 – 365 w godzinach od 7.00 do 15.00 lub osobiście w pokoju nr 1 od poniedziałku do piątku.

Zdjęcie przedstawia 9 osób, które siedzą przy prostokątnym stole, na którym znajdują się różne przedmioty w tym gry planszowe. Zdjęcie przedstawia również białe ściany na jednej z nich wiszą zdjęcia osób a na drugiej ścianie w centralnym punkcie znajduje się telewizor.

Procedury bezpieczeństwa [COVID]

Procedury bezpieczeństwa [COVID]

Do góry