Pielęgniarka naszego Domu – Pani Zofia Falerowska została zgłoszona do konkursu na Pielęgniarkę Roku, który organizuje Gazeta Wrocławska. Dnia 6 września 2023 roku na stronie internetowej www.gazetawroclawska.pl zostanie opublikowana lista kandydatur wraz z przydzielonymi prefiksami i numerami kandydatów. Głosowanie w konkursie będzie odbywało się na dwa sposoby: za pomocą SMS oraz KLIK-a oddanego na stronie internetowej. Plebiscyt jest prowadzony pod patronatem Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia.

Służba zdrowia nie mogłaby funkcjonować bez ofiarnej pracy pielęgniarek, które opiekują się chorymi, wykonują zabiegi i wspierają lekarzy.

Pani Zofia Falerowska jest  pielęgniarką – społecznikiem z 45 – letnim stażem. W 1978 roku ukończyła  Liceum Medyczne w Gorzowie Wielkopolskim.  Pierwszą pracę podjęła w tym samym roku w Legnicy na Oddziale Chirurgii Urazowej. W roku 1981 roku zdecydowała się na zatrudnienie w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Głogowie i pracowała w nim aż do przejścia na emeryturę.  Obecnie, w dalszym ciągu Pani Zofia jest aktywna zawodowo i pracuje w Domu Dziennego Pobytu w Głogowie oraz w DOMMED-zie jako pielęgniarka opieki długoterminowej. Wolne chwile spędza na spotkaniach z przyjaciółmi oraz aktywnie jeździ na rowerze.

Pani Zofia jest dobrze znana, lubiana i ceniona w naszej lokalnej głogowskiej społeczności. Zachęcamy do oddawania głosów!

Głosy można oddawać poprzez link: https://gazetawroclawska.pl/zofia-falerowska/pk/5368319/pg/11871

Zdjęcie przedstawia pielęgniarkę siedzącą przy biurku. Na stoliku widoczne są kwiaty.

 

 

 

Procedury bezpieczeństwa [COVID]

Procedury bezpieczeństwa [COVID]