Spotkanie Wigilijne

 

W ubiegłe czwartkowe popołudnie tj. 14.12.2023r. w Domu Dziennego Pobytu w Głogowie zagościł nastrój Świąt Bożego Narodzenia. W tym dniu odbyło się wyjątkowe, bo wigilijne spotkanie grupy wsparcia dla osób Głuchoniemych i Słabosłyszących „Zrozumieć”.

W trakcie spotkania nie zabrakło wzruszeń i uroczystych momentów. Spotkanie było doskonałym czasem na wzmacnianie i budowanie nowych relacji.

Kolejne spotkanie zaplanowano na dzień 11.01.2024r. w godzinach od 16.00 do 18.00 w siedzibie Domu Dziennego Pobytu przy ulicy Słowiańskiej 28 w Głogowie.

Osoby chętne do udziału w spotkaniach zapraszamy do kontaktu z opiekunem grupy, pracownikiem socjalnym Panią Moniką Stasiuk.

Kontakt jest możliwy zarówno osobisty w siedzibie Ośrodka w pokoju nr 1 lub telefonicznie i sms pod numerem telefonu 885-805-365 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00

 

Zdjęcie przedstawia grupę 24 osób. Wśród nich jest 10 kobiet, 10 mężczyzn i 4 dzieci. Grupa stoi na tle ściany, na której jest choinka z białymi ozdobami. Na ścianie po lewej stronie są zdjęcia z wizerunkami starszych osób. Za grupą jest ściana z dużym zegarem o białej tarczy. Przed grupą jest stół oraz krzesła.

Procedury bezpieczeństwa [COVID]

Procedury bezpieczeństwa [COVID]